Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Mechanical Keyboard Keychron K8

Статус
Затворена за нови мислења.

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1.259
1.500
DonFrozex додаде нов оглас:

Mechanical Keyboard Keychron K8 - Проценка

Пошо се подновив со сет МХ, нема поента keychron-ов да фаќа прашина така.
После проценка ќе иде на продажба.

Детали:
Keychron K8 Wireless Mechanical Keyboard, Gateron Optical RGB Backlight Aluminium Red Switch, Hot-Swappable.
дополнително, во цената би следеле и 2 сета со по 70 свичови -Optical Brown & Optical Black (оние „потивките“)
Тастатурата е моментално со комбинација од Brown+Black свичови

Купена од Neksio пред година дена, така да мислам дека има уште година...

Видете го целиот оглас...
 

omegaRED

Adeptus Astartes
13 септември 2011
2.510
3.428
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2TB Samsung 970 EVO Plus, 1TB Silicon Power P34A80, 6TB WD Red + 2TB Toshiba
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX4090 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
Keychron Q3
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
@DonFrozex не може да ти се прати ПП.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.974
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно