• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

McAfee SiteAdvisor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

boris.edr

Intern
22 мај 2008
46
0
нешто повеќе за него.....дали е добар според вас:)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
http://www.it.com.mk/forum/showthread.php?t=4185

Инаку да.. Мене лично ми врши работа..
Има голем број страни истестирано, и за 80% од сите тие има речиси точни резултати.. Инаку лично користам и Web Security Guard за дополнителна сигурност.. Двете заедно се добар тандем за сигурно сурфање.
Единствено лошо е што сеуште McAfee SiteAdvisor не фукнционира на mozila firefox 3 но за брзо време би требело да е се во ред.
 

<<ExeCutoR>>

Intern
16 април 2007
132
2
Мислам дека е супер баш помага и те предупредува на кој сајтови можеш да ги прелистуваш :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно