1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

MB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 15 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Gigabyte H110 - D3A - 2500 mkd ( гаранција нема од странство е, како нова)

  Asus Prime H270 - Plus - 3500 mkd ( гаранција нема од странство е, како нова)
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Gigabyte H110 - D3A - 2500 mkd ( гаранција нема од странство е, како нова) 2000 mkd

  Asus Prime H270 - Plus - 3500 mkd ( гаранција нема од странство е, како нова) 3000 mkd
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 5. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,828
  9,076
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен

Сподели

Вчитување...