1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MB, RAM, HDD, GPU

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 16 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  Bump

  Мемориите се уште на продажба

  РАМ Kingston Hyper X Genesis 4GB x2 1600Mhz DDR3 - 3000 ден
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  Bump

  Мемориите се уште на продажба

  РАМ Kingston Hyper X Genesis 4GB x2 1600Mhz DDR3 - 2500 ден
   
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 5. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 6. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 7. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  БУМП

  РАМ Kingston Hyper X Genesis 4GB x2 1600Mhz DDR3 - 2000 ден
  Графички ASUS GTX 770 DC2 OC 2GB - 2 парчиња по 60Е една

  Може замена за појака графичка 10xx серија со моја доплата.
   
 8. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  БУМП

  РАM мемориите се продадени.

  Графички ASUS GTX 770 DC2 OC 2GB - 2 парчиња по 60Е една
   
 9. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 10. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 11. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
 12. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  BUMP

  Остана уште една.

  Цена 60е.
   

  Прикачени датотеки:

 13. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,105
  1,664
  30 Мај 2010
  Продадена и втората, клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...