1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка MB Gigabyte GA-P35-DS3L +intel Xeon x5460+ 4 модули РАМ по 2гига

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane-G, 18 Септември 2019.

 1. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Продавам сите во едно за проценка ве молам?!

  [​IMG]


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 2. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  И напојување исто така ANTEC 650w и не е модуларен користен од мене околу повеќе 3 години и купен од член од форумов . Исто така за проценка?

  [​IMG]


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,787
  9,443
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Плоча, процесор и RAM заедно 2500 денари.
  Напојувањето исто 2500 денари.
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Тогаш иде на продажба сосе заедно матична , процесор и рамови и плус гратис кулери за него за 2800ден.

  И наполување одлично сочуван за 2500 ден.
  Има простор за цената во ПП


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Сет матична е резервиран

  Останува напојување 2500ден


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 6. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Сет матична и процесор и Рам веќе е продаден . Останува уште и напојување 2500 ден солиден сочуван
   
 7. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Рефреш


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
 8. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Освежување, напојување 2300 ден


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
 9. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Рефреш, има простор околу цената во ПП
   
 10. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Продаден надвор од форумот , клуч


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...