• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

мб+цпу+рам и7 2600к 16 гб рам

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
844
1,056
orgrimar
се продава
цпу и7 2600к
мб гигабајт ga z77 ds3h
ram 2x8 gb kingston купен пред неколку месеци

8000 ден комплет

1638275084341.png 1638275112682.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,178
Членови
30,785
Најнов член
Ridvan Ademi
На врв Дно