• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Maze Frenzy 1/2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Еве интересни игрици како Scary Maze, ама ветувам дека нема да има срцеви удари :D

http://www.mazefrenzy.com/mazefrenzy.php
http://www.mazefrenzy.com/mazefrenzy2.php

+ ставете ги резултатите тука

бтњ: Ако имате Огнена Лисица, видете што може да се постигне со Ctrl+Mouse Wheel :tainstven:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
1ra 19556 od prva при крај ми се стресе рака

сеа ке пробам 2ра:)

едит 2рата ја пројдов од 2ри пат но само 12 301 :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,837
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно