• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MaxADSL + компјутер

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Ме интересира вистиската приказна за MaxADSL + компјутер. Цела Македонија се лажи дека можи да има компјутер + Internet за околу 1000 ден. месечно, ама изгледа приказната е поинаква. Барам мислења на моментални корисници кои ќе ги искажат своите мислења во врска со понудата на Mt.net. Пример: На еден мој пријател му дошла фактура од 2,755,00 ден месечно и човекот се побудали. П.С. Сигурно утре ќе се побудалат и вработените во компанијата кога ќе им се појави на врата. Ха-Ха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно