1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

max 3 на 28 ми.. до кога трае :D

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од dimitars, 28 Јули 2009.

 1. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
  Денес ставив макс три макет и до денес ми беше потрошен лимитот од предходниот адсл 10 интернет. Е сега брзинава ми е супер, имам уште 25 гига, ама дали тие ќе траат до 31 овај месец или до 28 ми другиот месец ?
   
 2. bojan_an

  bojan_an
  Intern

  96
  1
  5 Јануари 2008
  јави се во телеком најубаво ќе ти кажат:)

  п.с. мислам дека е до 31, не сум сигурен
   
 3. toteto

  toteto
  Баниран/a

  916
  40
  19 ноември 2008
  Ќе трае до 31, ама нема да ја платиш целата цена. Зато сега што можиш повеќе потроши да не оди фира. До 31 овај месец мислам (на први во 00:00 се рестартира).

  Знам дека кога го клавав јас интернтот, негде го кладов кај 24, и платив третина од цената.
   
 4. angel485mk

  angel485mk
  Gaining Experience

  267
  60
  26 Март 2008
  Машко
  Ке ти трае до крајот на месецот,а се плаќа сразмерно мислам!
   

Сподели

Вчитување...