1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Мауси steelseries и zowie

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 29 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  SteelSeries Sensei Raw Frost Blue Edition - 1200ден
  Zowie za12 - 2000ден

  На двата мауси им е истечена гаранцијата од мк се купени и zowie za12 доага со кутија а ss sensei без и се безпрекорно сочувани.
  1.jpg 82950511_471680970181053_9189240601768361984_n.jpg 79125200_2164601243848301_4895159117003358208_n.jpg 80112705_696317504233716_447421646760837120_n.jpg 80546834_563738437813483_8957266068036911104_n.jpg
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  690
  179
  27 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. Gaston
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,056
 2. Ficho

  Проценка Steelseries Apex 350

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  772
 3. Martinovski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,821
 4. DaVoRkNe

  Продадено SteelSeries Sensei RAW

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  398
 5. comakot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  548
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...