1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Маус Кликер (за мрзливци)

Дискусија во форумот 'Visual Basic' започната од Dr.Delete, 4 Јули 2011.

 1. Dr.Delete

  Dr.Delete
  Intern

  18
  1
  26 Јануари 2011
  Да. како и што самиот наслов кажува, се работи за Маус кликер (Неам поим како да го крстам ~ Ако некој сака да биде кум, нека повели!)
  Со оваа програма, вашиот компјутер може на едноставен и многу лесен начин да извруша леви односно десни кликови (стискања на маусот) на определено време (вие самите го местите интервалот ~ од 1 до 99999 секунди)

  - Програмата е работена во visual basic 2008 и воедно е прво издание (може да има некои мали багови кои секако ќе бидат пријавени од ваша страна [​IMG])
  - Колку време ми беше потребно? =10-15 мин.
  - За што може да се користи овој програм? =За секоја врста на игра, пребарувач, програма...

  Очекувам ваши мислења [​IMG]

  * Се работи за Pixel програма (не работи во позадина, односно не работи како attach програма која испраќа/прима/блокира пакети од пребарувачот/играта/друга програма)

  ЛИНК

  Virus Total Scan
   
 2. dArrkii

  dArrkii
  Intern

  210
  7
  17 Мај 2011
  Еве предлог: Lazy Clicker
   
  На Vladush му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Blagojce
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,552
 2. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,927
 3. m3nka
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  898
 4. NIKE
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,165
 5. Стап
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  2,989
Вчитување...

Сподели

Вчитување...