• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MATSHITA DVD-RAM UJ-814s

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Imam Toshiba Satelite M45 laptop so ovaj rezac na nego.U posledno vreme pocna da me zaebava ,:lut2:ke go skrsam, prazni cdnija uopste ne cita nekoi snimani cdinja od drug rezac nejke da gi cita,arno ama cdinja koi gi imam porano jas rezano so nego gi cita bez problem e toa ne go razbiram.so e rabotata u event viewer go dava slednoto.
[/URL][/IMG]
Koa kliknam na linko za poveke info mi go dava ovoa.
[/URL][/IMG]
Sea crknat li e DVD-Rezaco ili e neso pa do kabelo.toa me bune ako e riknat ic nema da cita ovaka ostava mesto za sumnja baska i ovoa od event viewer.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,921
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно