1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Maticni ploci lga1151 komplet

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 23 Јануари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Momentalno od ploci sve e rasprodadeno...
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapni maticni ploci : Gigabyte h110 d3 + 4gb ram crucial ddr4 2400mh + cpu g39xx za 3500 denari.
  So sekoja kupena ploca gratis 60 gb ssd.
   
  Последна промена: 28 Јули 2019
  cele_x, krema и на CyberTm им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Уште една плоча е достапна. Бонус ССД 60гб.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapna edna Gigabyte h110 d3 + 4gb ram crucial ddr4 2400mh + cpu g39xx za 3500 denari.
  So sekoja kupena ploca gratis 60 gb ssd.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dodadena i biostar tb250 kako kombo so g3900 cpu , ddr4 ram 4gb
  isto na zaliha i gigabyte h110 d3a so cpu g39xx , ddr4 4gb ram
  Cena za ploca kombo 3000 denari. photo_2019-08-13_23-14-57.jpg
   
  Последна промена: 15 Август 2019
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dvete ploci prodadeni.
  Momentalno nema zaliha.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Na zaliha edna ploca Biostar tb250 , cpu g3900 , 4gb ram ddr4 apacer 2133 mh. Plocata e servisirana , smenet mosfet i 4 kondezatori. Testirana e i vo ispravna sostojba.
  Cena 2000 den za toptan.
  Proba i test na lice mesto pred da ja kupite.
  IMG_20190824_183830.jpg
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Матичната е шитната за ефтини пари. Останати се процесорот и рамот. Цена за нив топтан 1600 ден. Не се делат тие двете.
   
 9. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  808
  22 Април 2011
  Машко
  Резервирам.
   
  На Pyropwnage му/ѝ се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapni : 4 maticni Msi H110 Pro-Vdp so cpu g3930 , ram ddr4 2400mh SP. Cena 3000 den.
  Za 3500 den dobivate so niv i ssd SP 120gb.
  P.s maticnite nemaat plehcinja za nazad.
  15697690961484581297791885844528.jpg
   
  На dLt-Ed и omegaRED им се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirani : 2 ssd i komplet ploca so ssd .Ostanati se uste :
  1.Ploca bez procesor, ram 4gb - 1500 den.
  2.Ploca so procesor g3930 , ram 4gb i ssd - 3500.
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Sve e rasprodadeno.
  Za novi kolicini ke pisam apdejt.
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Maticna ploca , cpu g3900 , ram ddr4 2133 SP - 3000 den. So doplata od 500 den dobivate i m.2 ssd 120gb Kingston. IMG_20191013_205021.jpg
   
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
 14. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,092
  4,355
  4 ноември 2013
  Машко
  А SSD-то да ми го дајш мене? :D
  Ако ти одговара, идај во ПП со цена.
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,173
  3,239
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirana e toptan :p vo naredna prilika bidi pobrz.
   
Слични теми
 1. Soft
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,283
 2. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  642
 3. Pane24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  686
 4. Pane24
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,027
 5. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  578
Вчитување...

Сподели

Вчитување...