1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Maticni Biostar H81A, cpu g3260 ,4gb ddr3 ram

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 11 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,044
  3,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Maticni ploci na lga1150 sose procesor i ram.
  Model na procesorot e g3260 , ramot e Teamgroup ddr3 4gb 1600mh.
  Sleduvaat samo toptan.
  Cena 3500 denari.
  1549879923599514461387437103479.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,044
  3,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. wolverine
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  296
 2. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  404
 3. CyberTm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  906
 4. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  446
Вчитување...

Сподели

Вчитување...