1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Maticna LGA775

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 7 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,568
  2,254
  31 oктомври 2012
  Машко
  Невработен
  Ovoa e nova tema bidekji starata bese natrupana i konfuozna.
  Prodavam maticna komplet.
  Maticna Biostar G31-m7 TE
  Ram 2x1gb ddr2
  cpu e2200 lga775
  i kuler .
  Komplet 1000 denari.
  Ne gi delam.
  Lokacija Skopje Madzari.
  Ima opcija i testiranje na lice mesto.
  IMG_20181107_162722_HHT.jpg
   
Слични теми
 1. tomi
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  647
 2. Luidgi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  492
 3. Pane24
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  987
 4. Lokvan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  276
 5. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  351
Вчитување...

Сподели

Вчитување...