1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична за Xperia Z3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од FLEGMA, 3 Јули 2019.

 1. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,280
  12,330
  2 Август 2012
  Машко
  Купувам матична или цел телефон со оштетен екран
   
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Unstoppable

  3,484
  2,481
  14 Мај 2008
  Машко
  Имам јас еден со оштетен тач. Таман си земав и адаптерче за да му врзам глуфче, да извадам податоци и да го форматирам, ама одлагам веќе пола година од мрза и немање време. Паричка ќе ме мотивира да го завршам тоа поскоро :D
   
 3. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,280
  12,330
  2 Август 2012
  Машко
  Ајде де
  Да ја нагодиме?
   
 4. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,280
  12,330
  2 Август 2012
  Машко
  Купено од @Sephiroth

  Може клуч!
   

Сподели

Вчитување...