1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична за HP Probook 4520s.., 4GB 1333mhz SODIMM, I3 350M

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од sickjcoe28, 3 Декември 2019 во 00:08.

 1. sickjcoe28

  sickjcoe28
  Gaining Experience

  60
  61
  26 Декември 2018
  Машко
  Матична купена од Али, 598667-001 Motherboard For HP 4520S,4720S 48.4GK06.041 - Г1 сокет, тестирана, без дедицирана VGA.
  Patriot 4GB 1333mhz DD3 10600CL9 - Стар 5 години воопшто некористен. (High Density 2x4 chips)
  I3 350M - тестиран

  MB - 1250
  Ram - 750
  CPU - 250

  Комплет 2000ден. или замена за ССД.
   
  Последна промена: 3 Декември 2019 во 00:14

Сподели

Вчитување...