1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична за Dell Optiplex GX520

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 27 Февруари 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  966
  508
  15 Декември 2013
  Машко
  Барам да купам матична за Dell Optiplex GX520 од тие легнатите, понуди ПП.
   

Сподели

Вчитување...