1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична x79 Lga2011

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tenkot, 7 ноември 2018.

 1. tenkot

  tenkot
  Gaining Experience

  61
  142
  26 Јули 2009
  Здраво дечки, ми треба матична плоча x79 Lga2011, понудете.
   
 2. tenkot

  tenkot
  Gaining Experience

  61
  142
  26 Јули 2009
Слични теми
 1. PilGriM
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  704
 2. bokiscout
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  382
 3. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  501
 4. uwemi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  537
Вчитување...

Сподели

Вчитување...