1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична плоча Gigabyte GA Z270 1151

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 21 Декември 2018.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  680
  1,080
  12 Септември 2013
  Машко
  Ја продавам следната матична плоча од насловот, користена, исправна, без гаранција. Нема IO shield, слики подолу.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена 2500ден. Заедно со процесорче G3930 цената е 4000ден. Повеќе информации ПП.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  680
  1,080
  12 Септември 2013
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  680
  1,080
  12 Септември 2013
  Машко
  Обнова, комплет со рам 4гб, процесор и матична цената е 5000ден.
  Имам и Z170, B250 и H110 матични со пониски цени.
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  680
  1,080
  12 Септември 2013
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  680
  1,080
  12 Септември 2013
  Машко
  Останати само Z170 и H110 плочите.
   
Слични теми
 1. Fredy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  914
 2. Boldozer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  319
 3. CyberTm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  739
 4. Nenad.S
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  449
 5. gOJDO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  631
Вчитување...

Сподели

Вчитување...