1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Матична плоча Asus Prime Z270-P

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 18 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам комплетно исправна матична плоча Asus Prime Z270-P спакувана во оригиналната кутија со сите додатоци. Во тек е потрага по гаранцијата.
  maticna.jpg
  Цена, фиксно: 3000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Dackomkd86, architect и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. Nenad.S
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  499
 2. Bla4KRa1n
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  768
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,181
 4. borcep
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  852
 5. vlavot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  411
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...