Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Матична плоча Asus Prime B365M LGA 1151 и процесор Intel G4900

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
494
Dinamit додаде нов оглас:

Матична плоча Asus Prime B365M LGA 1151 и процесор Intel G4900 - 2.500 ден.

Се продава Матична плоча 1151 за 8-ма и 9-та генерација на процесори.

Asus Prime B365M-K со процесор Intel G4900


Работите не се делат.
Цена за комплет 2500 денари

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно