1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Матична MSI A320M Pro-VD/s и процесор Ryzen 3 2200G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 28 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,445
  13,605
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам матична плоча MSI A320M Pro-VD/s со процесор Ryzen 3 2200G и оригиналниот АMD Wraith Stealth AM4 кулер, користени околу 1 година.

  Цена, фиксно: 6000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На Атанасоски Борис и GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,445
  13,605
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,263
 2. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  460
 3. shifty

  Продадено AMD R5 3600 & R3 2200G

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,231
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  459
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  491
Вчитување...

Сподели

Вчитување...