Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Матична LGA 1155 (4RAM slots)

Статус
Затворена за нови мислења.

Davko010

Gaining Experience
6 јуни 2019
75
246
Skopje
Davko010 додаде нов оглас:

Матична LGA 1155 (4RAM slots) - Проценка

Како што е насловот , купувам функционална матична со LGA 1155 сокет и 4 места за рам плочи.
Буџетот ми е до 3000 денари.
Пожелно е да сте од Скопје.
Понуди во приватна порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.355
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно