Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Матична и процесор

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

Матична и процесор - 7.800 ден.

Се продаваат следниве делови :

Матична : ASRock Z390 Phantom Gaming-ITX/ac = гаранција нема = 5000 денари

Intel Celeron G6900 (TRAY) со гаранција користен 1 недела за упдејтување БИОС на матични = 2800 денари

Пишете понуда во приватна порака доколу има некој заинтересиран но му е скапа цената да видиме дали ќе успееме да постигнеме некој договор.

Контакт/Viber = +38975651213

Погледнете го атачментот 131666Погледнете го атачментот 131667

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
Black Friday попуст :

Матична 4000 денари = продадена на @skopje_mkd со здравје да си ја користи.

Останат процесорот Intel Celeron G6900 (TRAY) со гаранција користен 1 недела за упдејтување БИОС на матични = 2500 денари
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно