1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Matichna i procesor

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Source441, 17 Јули 2019.

 1. Source441

  Source441
  Gaining Experience

  66
  56
  17 Јануари 2013
  Машко
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Матична 2000
  Процесор 4500
   
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  981
  1,111
  9 Јуни 2015
  Машко
  Матична 2к
  Процесор 4.5к
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 4. daniel111

  daniel111
  Gaining Experience

  680
  333
  10 Август 2009
  100eura ako se slagas ostavi tel ili javi mi se na 077828922
   
 5. Source441

  Source441
  Gaining Experience

  66
  56
  17 Јануари 2013
  Машко
  prodadeno nadvor od forumot. kluc.
   
Слични теми
 1. FBI
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,077
 2. olikomerc
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,308
 3. loc geek

  Проценка Procesor i7

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  807
 4. rippermkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  230
 5. Source441
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  153
Вчитување...

Сподели

Вчитување...