1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Matichna 1155 soket

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Source441, 16 Јули 2019.

 1. Source441

  Source441
  Gaining Experience

  66
  56
  17 Јануари 2013
  Машко
  Kupuvam matichna plocha LGA 1155 dajte ponudi.
   

Сподели

Вчитување...