Материјали за алгоритми и податочни структури од ФИНКИ

G4M3R

On your way to fame
26 јуни 2012
810
987
Доколку некој има материјали за алгоритми во ел. форма го молам да ми ги прати.
Најверојатно од овој предмет е тоа што барам https://finki.ukim.mk/sites/default/files/Algoritmi_i_podatocni_strukturi.pdf

Но и не мора да е стриктно од финки, може и од друг факултет. Битно ми е само да се на македонски јазик.

Thanks.
 

Users

Intern
27 декември 2019
19
13
Еве материјали од голем дел од предметите на финки MediaFire
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,021
Мислења
870,304
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно