• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Materijali za 70-285

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Me interesira ako nekoj znae materijali za ucenje za ispitotot na Microsoft Designing a Microsoft Exchange Server 2003 Organization 70-285.
 

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
  • Ја почнал/а темата
  • #6

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Би ве замолил сите да ги почитувате правилата.
Доколку авторите не се согласиле нивните книги да се делат на интернет бесплатно, немате право да ги постирате на форумов.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Би ве замолил сите да ги почитувате правилата.
Доколку авторите не се согласиле нивните книги да се делат на интернет бесплатно, немате право да ги постирате на форумов.
Peer aman so ovie pravila. Pa koj dade link za nelegalna kniga.
Ja nekomu privatno sto mu prakam, ne e tvoja rabota. Ima organi nadlezni, nema me gonat.
A ako tuka se dogovaram so nekoj, isto taka ne e zabraneto.
Nikoj na porakite ne stava attachmenti, ili sl.
Ako go kazam izvorot, ne e nisto strasno.
Jas ne ja aplaudiram knigata ili sto i da e na forumov.
Daj ti se molam.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
no problemo...ja iam edno 30 giga videa....samo kazi koga i kade
Se gledame sk, na edno kafe, ima da poprajme muabet ubo, samo da dojdam ziv i zdrav tamu.
P.S Nemoj nemoj slucajno da si postiral nekoja kniga tuka, adminite ke te strelaat :)))

P.S.S Valjda nema da ne strelaat oti prajme muabet za razmena na "legalni" materijali, nadvor od forumot se razbira.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Peer aman so ovie pravila. Pa koj dade link za nelegalna kniga.
Ja nekomu privatno sto mu prakam, ne e tvoja rabota. Ima organi nadlezni, nema me gonat.
A ako tuka se dogovaram so nekoj, isto taka ne e zabraneto.
Nikoj na porakite ne stava attachmenti, ili sl.
Ako go kazam izvorot, ne e nisto strasno.
Jas ne ja aplaudiram knigata ili sto i da e na forumov.
Daj ti se molam.
Еве кој даде и каде: http://it.com.mk/forum/showpost.php?p=9383&postcount=2

Само се трудиме се да е во ред. Почитување на правилата е неопходно. Морав да ги нагласам зошто имаше потенцијал за натамошно кршење на правилата.. А верувај ми, незнаеш колку е заморно едитирање и бришење на постови кои не се во согласност со правилата..
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Еве кој даде и каде: http://it.com.mk/forum/showpost.php?p=9383&postcount=2

Само се трудиме се да е во ред. Почитување на правилата е неопходно. Морав да ги нагласам зошто имаше потенцијал за натамошно кршење на правилата.. А верувај ми, незнаеш колку е заморно едитирање и бришење на постови кои не се во согласност со правилата..
OK. те разбирам и тебе. Ако е за превентива, тогаш е сосема во ред.
Мислам дека горе долу, ретко се прекршуваат правилата. Сеа генерално гледано.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно