Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Маски за iPhone 13 Pro

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
fuzzjaw додаде нов оглас:

Маски за iPhone 13 Pro - 1.000 ден.

Продавам 6 маски за iPhone 13 Pro.

Горните три маски се минимално користени, таа најлево 5-6 дена, другите две по 2-3 дена максимум. Долните, пластичните, се воопшто некористени. Сите маски се беспрекорно сочувани, без траги на користење, и ќе ги добиете исчистени и дезинфицирани.

Единствен услов е local pickup од Охрид, не праќам по карго.

Цената е 200 денари парче, или 1,000 денари за сите 6.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.111
Мислења
974.655
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно