Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Масичка за компјутер

26 август 2018
5
2
Здраво дечки имам едно прашање , да не знаете каде може да се најде кај нас вакви масички?


434001173_971936237888128_4878534061690487189_n.jpg 433984164_1274732727265829_4297696086579522585_n.jpg
 

JamesKirk

Practice makes perfect
12 февруари 2015
1.742
1.471
Струга
www.facebook.com
JamesKirk's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Или во продавници за мебел да прашаш или некој да ти ги направи
 

nikoloskim2

Intern
26 март 2024
1
1
Работам производство на мебел доколку си заинтересиран пиши ми на вибер или јави ми се на 071 209 822 ќе ти дадам понуда
 

Peceto

Gaining Experience
24 јули 2012
78
103
Кај мене на работа дојде мајстор, му нацртавме како кој сака да му изгледат и ги направи. Дрвото и бојата ја детерминиравме за сите иста да биде. И тадаа..
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.156
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно