Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

машинка за потстрижување(бричење) гемеи-657

Здраво дечки има ли некој доброволец да го намести апаратчево јас чистев одштрафував но не требаше и сега незнам да го монтирам правилно работи исправна но сечилата се одвојуваат но треба да бидат заедно,
View: https://www.youtube.com/watch?v=QnjDMouygoc
 

acikaaa

On your way to fame
22 октомври 2018
734
726
Скопје
Да бе јајца си шишал и сеа ние машинката ке ти ја сервисираме :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Шала на страна, лесно е само следи го видеото, ти може грешиш кај што се поставува федерот
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно