Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Машина за гравирање

alkibijad01

Gaining Experience
8 октомври 2016
314
333
Поштовано пучанство,
Дали некој знае каде може да се купи машина за гравирање/печатење на овие фини мали, не знам како се викаат на македонски, key fobs?

Ви благодарам однапред.

Sent from my moto g(9) play using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.621
Мислења
945.979
Членови
34.107
Огласи
1.989
Најнов член
MihailShevchenko
На врв Дно