Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Marshall Major III

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Marshall Major III - 3000 den

Дајте проценка/понуда за слушалчињава, Marshall major III (cord version).
Купени се од player.rs, некористени се, само ги пробав и поради исклучително малите перничиња, не ми се комфорни за користење.


.Погледнете го атачментот 116149

Што би рекол џуниор, не е до слушалките - до ушите е

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
811
853
Ме стегна срце кога го видов насловот, слабост ми се Маршали... ми олесна кога видов дека се слушалки.

 

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
383
Битола
Отприлика од 45-50 евра би оделе. Marshall е познат бренд за PA уреди високо ценети во про аудио. За слушалките мислам од она што го имам прочитано по нет немаат некој голем rating.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Ме стегна срце кога го видов насловот, слабост ми се Маршали... ми олесна кога видов дека се слушалки.

Ех, да беше... Ние скромно, по дома со стандард серија Marshall
Мислењето е автоматски споено:

Отприлика од 45-50 евра би оделе. Marshall е познат бренд за PA уреди високо ценети во про аудио. За слушалките мислам од она што го имам прочитано по нет немаат некој голем rating.
Слушалките се топ од аспект на музичар/гитарист. Имаат крајно испеглан звук, не се баш за слушање музика и слично.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.104
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно