1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Маркетинг простор(продажба)

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од duga, 18 Април 2018.

 1. duga

  duga
  Intern

  23
  8
  7 Март 2009
  Машко
  Здраво на сите, веќе со години работиме на сајтот www.makedonskijazik.mk кој го користат средоношколци(воглавно матуранти). Од околу 20 000 матуранти скоро сите секојдневно ги користат нашите ресурси за да се припремат по задолжителниот предмет од матура. Она што ни е потребно е некој кој е заинтересиран да го продава маркетиншкиот простор на овој сајт. Доколку сте заинтересирани слободно пишете за повеќе инфо. Поздрав!
   

Сподели

Вчитување...