1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Марамчиња за наочари во скопје

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од dimitars, 3 Јуни 2017.

 1. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,670
  330
  8 Мај 2007
  Дечки каде да најдам од тие марамчињата за бришење на наочари во Скопје.
  Сум пробал од тие што се како "влажни марамици" ама не ми чистат добро.
   
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  3,054
  3,475
  18 Април 2007
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,473
  25,515
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Никако со влажните марамчиња од кам и слично. Оштетуваат антирефлек слој
  Само микрофибер крпче (Барај во Понедлник ако те носи пат во ГТЦ добиваш гратис едно.)
   
 4. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,670
  330
  8 Мај 2007
  Каде во ГТЦ?
  П.С. Не ми е за едно, нависттина би сакал да купам барем 10тина бидејќи цело време ги губам :D.
   
 5. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,704
  3,136
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  може е малку неверојатно, но во Стокомак, имаат едни марамчиња (односно едно, едно марамче во пакување), суви, еве веќе некое време го користам истото, и е сосема добро за користење.
   
Слични теми
 1. Paloski Marko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,355
 2. Pinceta
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  15,110
 3. Mr.Jack
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,081
 4. koki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  4,274
Вчитување...

Сподели

Вчитување...