1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Manfrotto Pixi кај нас?

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од fuzzjaw, 4 Јуни 2019.

 1. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  1,048
  1,618
  13 Јануари 2014
  Машко
  Видов дека го имаат во PixPlus ама не е на лагер. Pixi EVO е дупло поскап, а не ми е потребен, така да отпаѓа.

  Случајно некој да не има појма кај да го најдам во Скопје, или добра алтернатива? Ми треба за викендов, така да нарачување од надвор не е баш опција.
   
Слични теми
 1. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  639
 2. hipo

  Проценка Трипод Manfrotto

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  418
 3. despotovikj

  Проценка Alcatel Pixi 4 (7)

  Одговори:
  9
  Прегледи:
  904
 4. stefan_off
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  239
Вчитување...

Сподели

Вчитување...