1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Manager Zone

Дискусија во форумот 'Игри' започната од sonic, 26 Септември 2008.

 1. sonic

  sonic
  Intern

  529
  5
  13 ноември 2007
  Ме интересира дали ја игра некој оваа бесплатна онлајн игра . Јас почнав пред некоја недела и ми се допадна , задоволува некои услови за фудбал менаџер игра .

  За тие што не знаат проба тука
   
Слични теми
 1. LiquidWorm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,952
 2. filipvselena
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,469
 3. kikibt
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  836
 4. psyside
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  493
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,097
Вчитување...

Сподели

Вчитување...