1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Мало забегување

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од HijackHacker, 17 Мај 2008.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=gEKErVF9zHc[/ame]

  Ова не е праилен превод на малиот, ниту пак е он будала. Тоа е глумење, и тој сака да претстави како германските политичари и замислувале гејмерите кои игреле насилни игри.

  А клипчево е интересно, посебно на крај:)):)):))
   
 2. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  305
  1 Мај 2008
  zakon e be batka :bravo:
   
 3. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Добро, што има "дувано" детево?:)
   
 4. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  No Comment..
  Mnogu piskliv glas ima.. Na zhivci mi mava.. :lut2:
   
 5. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
  dobar remix mava na psychodelic :)
   
 6. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  ma ne e original

  da go vidite celoto

  ova nekoj mix deteto nema nisto duvano tuku ima preduvano :plachko2:
   
 7. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Дувано?! :isplashen: :isplashen: Братов е на најтешките можни дроги познати на човештвото дефинитивно.
   
 8. leopard

  leopard
  Intern

  60
  5
  13 Март 2008
  т.е мозочно пореметување, или нашки наречено ЛУДИЛОО :LOL::LOL: еве зошто не играм јас дота... :rolleyes:
   
 9. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 10. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  305
  1 Мај 2008
  Е јас играм дота како ненормален и пуно пати ме убиле арно ама немам нишо „дувано“ и затоа никогаш не ми се случило вака, мислам никогаш не збеснав да ја утепам тастатурата ама еднаш ми се случи да ја фрлам веб камерата низ соба:plachko2: и ми цркна...:zbunet3:
   
 11. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  http://quitdota.com/ ;)
   
 12. greenman

  greenman
  Intern

  211
  1
  9 ноември 2007
  Detevo e frleno po skali kako mal i toa nekolku pati,sega dali namerno ili ne samo znam deka e lud.:D:LOL:
   
 13. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
  evergreen:LOL::LOL::LOL:
   

Сподели

Вчитување...