• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мало освежување за вашиот десктоп .)

Статус
Затворена за нови мислења.

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Сите те испофалија ама мене нешто ми фали во сликата не ми делува целосна едноставно не ме воодушеви, како празна ми делува и ладна. Ова е само мое мислење.
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Сите те испофалија ама мене нешто ми фали во сликата не ми делува целосна едноставно не ме воодушеви, како празна ми делува и ладна. Ова е само мое мислење.
И јас мислам дека не е нешто посебно.Не ме свакај погрешно креатори,сепак тоа е труд и си вложил нешто,само ми изгледа некако не знам како,ама тоа ме прави да не ми е баш нешто.Иначе продолжи си така само напред.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ај загледајте ја сликата малку подобро, симнете го и .psd фајлот што го остави drown, разгледајте го и него :)

Сликите на прв поглед делуваат исто/слично меѓутоа воопшто не е така, иако елката е иста и распоредот на елементите (концептот) скоро ист.
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
Ај загледајте ја сликата малку подобро, симнете го и .psd фајлот што го остави drown, разгледајте го и него :)

Сликите на прв поглед делуваат исто/слично меѓутоа воопшто не е така, иако елката е иста и распоредот на елементите (концептот) скоро ист.
Kako i sto kazav pred malku... -Good picture :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,550
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно