• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мало освежување за вашиот десктоп .)

Статус
Затворена за нови мислења.

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Едно пеашање за drown. Пошто сеуште учам Photoshop ако не ти смета дали ке можиш да го upload-ираш цел PSD сосе layer-и да го "проучам"
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
@vik
Нема проблем, само почекај га го средам со фолдери... хаос е вака без фолдери и без именувани леери, нема да се снајдеш. .)

@psybaron
Не, ама планирам да почнам :tainstven:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Одлично drown стварно добра слика П.С. Ај додај уште некоја бубачка да видам колку те бива со анимациите :))
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Off Topic:
Читам бубачки па бубачки... чувајте ги за во боречки клуб, но и досадни станаа, така да заборавете ги.
Следниот пост со „бубачки“ во него го бришам!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,395
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно