• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мали проблеми со "На кратко"

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,274
1,919
www.iwmnetwork.com
Деновиве се забележуваат кратки периоди кога не се достапни вестите во делот "На кратко" на порталот.

Техничкиот тим на IT.com.mk се обиде да го разреши проблемот но дојде до заклучок дека се работи за грешка од страна на сајтот Twitter.com и практично ние ништо не можеме да преземеме.

Се надеваме дека проблемот многу скоро ќе биде санкциониран од страна на Twitter. Дотогаш кратките вести ќе продолжат да се објавуваат и ќе се достапни на www.Twitter.com/IT_info. 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно