• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мал Проблем со vBulletin

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
28 септември 2008
523
69
Тетово
twitter.com
Имам еден мал проблем (но многу ме нервира) на мојот форум vBulletin 3.8.6. Kога некој ќе постира тема, или насловот, или пак содржината на тема е САМО со мали букви, и многу ме нервира, луѓе ќе мислат дека сум неписмен. Ај ве молам помогнете како да го средам ово многу ќе ми знали.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ако никој не знае како да го направиш тоа,ке ти кажам една финта со цсс да го средиш,ако може :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,618
Мислења
821,798
Членови
28,266
Најнов член
Bojan Sardjovski
На врв Дно