Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Мал лаптоп со i3, 8GB и SSD

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.394
6.555

kolesk

On your way to fame
6 февруари 2016
428
571
Разгледај на инстаграм,( но поубаво е во живо бидејќи имаат многу модели) ccc_macedonia. За 150/200 ќе земеш добро лаптопче, без траги на користење.
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.394
6.555
Скроз заборавив на тие јас. Благодарам за препорака.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно