• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Макфакс бисер!

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ова треба да се испрати предлог до македонските ТВ куќи, и известувачки куќи да си набават луѓе кој се разбираат од компјутерски поими.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ма јок, грешка сте....сигурно креира нов joomla забавен портал....вероватно mala_zagrada.com.mk, ili crveno_zolto.com.mk.......
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
alien грешка си
овој е понапреден има свој CMS или пак работи на vivvo

така ми делува

или пак pheaker e
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Абе им реков дека на таа поза убаво не изгледам, они пак ја ставиле, со кој да си имаш работа, сега сите ќе ве хакнам
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хахха те фатив.Премлад си да изгледаш така,дури и со фотошоп не можеш да изгледаш така :D
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
@Mr.Alien
Ќе те замолам да не ги спомнуваш тие портали повеќе затоа што дискусијата ќе продолжи овде...
Ти Благодарам на разбирањето!:D
 

zlochko

Intern
23 мај 2008
140
7
www.linkedin.com
Дозволете јавно да му се заблагодарам на кој и да е тој моќник што ја избришал мојата последна порака испратена во оваа тема, но затоа јас оставил онаа провокаторскана од погоре.
Браос! :lut2:
 

kapsarovb

Intern
13 август 2008
32
2
Фотографија

Фоткава е од фотограф на ројтерс и можеби човекот си праел кративни фотки што и добра работа направил (мене ми се свиѓа), е сеа што овие од макфакс се посрале малце ме изненадија оти важат за доста квалитетна информативна агенција...
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Дозволете јавно да му се заблагодарам на кој и да е тој моќник што ја избришал мојата последна порака испратена во оваа тема, но затоа јас оставил онаа провокаторскана од погоре.
Браос! :lut2:
Druze so se ljutis........jebi ga..........jas da gi zbirav postovite i temite sto mi se izbrisani do sega, ke trebase uste eden hard da si kupam :D :D
 
M

Mr.Alien

Гостин
@ zlochko
Тоа не беше порака туку најпретенциозно и од најниски побуди ТРЕСЕЊЕ ГЛУПОСТИ. Затоа и е избришана.
Примено заблагодарувањето, повели и друг пат!
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
ej pa ovoj може следи пример од анто
студенти на пмф го знаат познат како антофакти


Анто знае да програмира во Турбо Ѓорѓи.


мое омилено наравно доколку го знаете ѓорѓи
линкче


него да не забегувам сепак мене ми делува како да ја хакира наса

да се пофали пред другарот што се може неговиот нов лаптоп:)
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,428
1,184
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Може ова му е само скин на хакерот?!?!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Aбе сигурно игра Кантер Страјк, штом е така занесен. :ermm:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Aбе сигурно игра Кантер Страјк, штом е така занесен. :ermm:
Ех.. Кантер.. Хакеров ќе се замра со кантер ц ц ц ц ..

Немој да слушниш утре nasa хакирана, и успат фалат неколку миљарди од некоја швајцарска банка.. :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,676
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно