Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

македонскиот сајт променет ?

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
македонскиот сајт променет од старана на други
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.259
12.092
Скопје
androgaming.com
Да се овековечи, не за друго утре ќе кажат не бе, нема врска :D

Мада ова не е којзнае какво достигнување од нивна страна лол.

1662759061730.png


П.С: Мики бе како се вика сајтов MK Zabava или 24pressnews?
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно