• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Македонскиот превод е дополнет и надграден за Joomla! 1.5.6 верзијата

  • Ја почнал/а темата
  • #1

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Како што разбрав Илија Илиев има големи заслуги околу ова. :bravo:

Тука можете да преземете се’.
Или може да прочитате на Кајмак.от.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,874
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно