1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонскиот Letz.do ја лансираше својата апликација

Дискусија во форумот 'Старт-ап сцена' започната од D, 25 oктомври 2016.

 1. D

  D
  Администратор

  3,247
  1,705
  31 Март 2007
  Letz.do, македонскиот стартап кој доби 100.000 евра од SC Ventures денеска на познатата платформа за откривање стартапи и нови идеи, ProductHunt, официјално ja објави својата апликација.  [​IMG]
  [​IMG]

  Повеќе за лансирањето на Letz тука.
  Повеќе за инвестицијата од 100.000 евра тука.
   
  На Ragnar, mkextremer, boro1 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,359
  1,443
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
  Секоја чест до дечките за одличното и интересно промо видео...
   

Сподели

Вчитување...