Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонскиот DigitalHub сака да го дигитализира вашето сметководство

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
193
595
www.IT.mk
DigitalHub е нов македонски софтвер за сметководство креиран од Venikom. Алатката првенствено е наменета за мали и средни претпријатија, кои имаат потреба од сметководствени услуги. Благодарение на тоа што станува збор за дигитален сметководител, пристапот до сметководствени и финансиски податоци е можен во секое време и од секаде. Основачи на DigitalHub се Сања Илиева и Иван Ивановски. За можностите, бенефитите и технологијата за платформата разговаравме во продолжение со Сања Илиева…

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.602
Мислења
945.608
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно