• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Македонски Хостинг

29 август 2016
14
3
Ми треба да се на нивни машини и да се во Македонија или пак нека се од т-хоме машините или без разлика од кој провајдер важно да се во Македонија

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.820
30.685
kalco.ru
Ти дадов понуда, баш она што го бараш. Имам понуди со „машини“ ака сервери во Македонија. Разгледај им ја понудата.

Luidgi

On your way to fame
24 февруари 2008
811
853
Имаат, мислам дека колоцираат сервери во Неотел. 92.55.94.18 еве една од адресите.

Последна промена:

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.820
30.685
kalco.ru
https://www.mkhost.com.mk/
Тим со страшно добри квалитети. Не сум сигурен дали имаат сервери во жална Македонија.
Верувам дека имаат страшно добар квалитет, и се надевам дека цените што ги имаат го оправдуваат квалитетот.
Од секогаш сум ги избегнувал на големо само ради превисоките цени.

Astro

Epic
20 јуни 2012
8.579
13.048
Верувам дека имаат страшно добар квалитет, и се надевам дека цените што ги имаат го оправдуваат квалитетот.
Од секогаш сум ги избегнувал на големо само ради превисоките цени.

Мене цените никогаш не ми биле битни чунки се тоа биле финансирани проекти. Добив многу јаки препораки од личности што убиваат на темата и подоцна се уверив во тоа. Сервисот и поддршката им функционираат беспрекорно. Така да стварно не знам дали им е превисока цената, битно јас сум презадоволен.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.820
30.685
kalco.ru
Јас истото го каживам за ухост. Само што цените им се по реални..рака на срце веќе не ги користам ни нивните услуги (само за клиени неколу хостизи), моите сајтови си се на друго место...али како и да е само позитивно и за нив.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.845
Мислења
911.527
Членови
32.578
Огласи
808
Најнов член